niedziela, 16 stycznia 2011

Love, sex and magic

Love, sex and magic…

Dziewczyny ich uwielbiają, ale nie ma w tym nic zupełnie dziwnego i zaskakującego. Są przystojni, opaleni, umięśnieni i świetnie się ruszają. Genialnie rozkręcają klimat każdej imprezy, na której się pojawią.
 

Ten rozebrany Typ Niepokorny!

Niepokorni to grupa tancerzy striptizerów. Ich występy rozpalają kobiety do czerwoności. Sama widziałam reakcje publiczności na ich nieziemsko boskie torsy. Chippendalesi z Niepokornych są niezwykle popularni i pożądani. Są zapraszani do klubów i dyskotek. Swoją obecnością urozmaicają także wiele wieczorów panieńskich. Taniec traktują jako pracę i podchodzą do tego bardzo profesjonalnie.
Zawsze muszą mieć pomysł na siebie i na kreacje jaką stworzą. W czasie swoich show wcielają się w policjanta, żołnierza, James Bonda, bo każdy występ musi być inny, musi mieć w sobie coś wyjątkowego i skupiać uwagę. Tancerze kreują swoje wizerunki samodzielnie: „Jeżeli wymyślę jakiś nowy strój, dobrze by było gdybym dobrał do tego odpowiednia muzykę i stworzył jakiś element, którego jeszcze nie było, który będzie niepowtarzalny. Nasze występy nie mogą być monotoniczne.” –opowiada jeden z tancerzy.


Ciało do ciała….

Każda impreza ma swój specyficzny charakter. Jednak występ w dyskotece znacznie różni się od występów w klubach, które organizowane są wyłącznie dla kobiet. Szczególną atmosferę ma show przygotowywane na ósmego marca. To impreza, na której zbiera się około sześciuset kobiet. Żaden mężczyzna nie ma tam wstępu. „Sześćset lasek zgromadzonych wokół! Naprawdę dużo ich było blisko nas. Wyobrażasz sobie, że w momencie kiedy zaczęły piszczeć zagłuszyły muzykę.” –wspomina zeszłoroczną imprezę Rafał -jeden z tancerzy. Taka atmosfera znacznie sprzyja występom, chippendalesi czują, że są podziwiani i pożądani, daje im to dodatkową energię do działania. Ten klimat właśnie różni występy dla ogólnej publiczności, od tych, które są zorganizowane specjalnie dla kobiet.
Drogie Panie Ósmy marca tuż tuż….

 

Justify sex

Atmosfera takich imprez jest naprawdę niepowtarzalna. Na ten płomienny i gorący klimat składa się wiele czynników. Tłum dziewczyn, które stoją wokół sceny. One cały czas piszczą, krzyczą, i chcą zobaczyć więcej. Całość dopełniają seksowni i roztańczeni Niepokorni… To sprawia, że choć na chwilę możemy oderwać się od szarej i nudnej rzeczywistości. Mamy w głowie mnóstwo grzesznych myśli a nasza wyobraźnia da nam wczuć się w klimat niczym z teledysku Dana Balana….


                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz