sobota, 15 stycznia 2011

"Kochanie chodzi o nas"

Wstajesz rano, szykujesz się do pracy, Twój facet kręci się gdzieś po mieszkaniu. Malujesz się w pośpiechu, łapiesz coś do jedzenia chcesz już wychodzić, jeszcze tylko całus dla ukochanego i wychodzisz z domu. Dzień rozpoczął się normalnie nic nie wskazywało na to co będzie się działo później...
Wchodzisz do domu zmęczona po całym dniu pracy i co widzisz... Swojego faceta siedzącego ze spuszczoną głowa patrzącego na Ciebie płaczliwym wzrokiem. Pierwsze co myślisz  to "O cholera co się stało" wiec zaczynasz dopytywać "Kochanie coś w pracy" on milczy... pytasz dalej, zaczynasz go pocieszać i nagle słyszysz ..."Kochanie chodzi o nas"     Większość z nas przeżyła taką, bądź podobną sytuację. Tygodniami zadając sobie pytania : Dlaczego? Czemu on mnie zostawił? Czy to moja wina? I tysiące innych pytań , wylewając przy tym morze łez, zużywając tony chusteczek higienicznych, zjadając kilogramy lodów zadręczając przyjaciółki rzewnymi wspomnieniami...Pytanie brzmi czy rzeczywiście mamy ku temu powody?
My, kobiety mamy tendencje do zadręczania się... To, że partner cię zostawił, wcale nie musi oznaczać, że już cię nie kocha albo że to Twojego powodu odchodzi. On może mieć problemy sam ze sobą i właśnie w ten sposób próbuje je rozwiązać.
      Wspólne życie nie jest łatwe. Związek to nieustanna sztuka kompromisu, nie raz pojawiają się konflikty, problemy i pretensje. A  jak wszystkie wiemy męskie ego z trudem znosi krytykę. Im bardziej wymagająca partnerka, tym mniej satysfakcji i radości, a więcej frustracji i chęć ucieczki w przypadku mężczyzn.
Panom najczęściej problem sprawiają nie uczucia i emocje związane z rozstaniem lecz sama informacja o nim. Powody podawana przez nich często są dla nas kobiet absurdalne, idiotyczne i nie do przyjęcia w związku z tym pojawia się proste pytanie  "DLACZEGO???"  Odpowiedzi które serwują nam  panowie nie raz rzucają nas na kolana z wrażenia. Oto kilka "poważnych" powodów które możecie usłyszeć od swojego faceta:


Jak widzicie moje drogie Panie powody które podają nam panowie na pewno nie są warte waszych łez,  więc zanim zaczniecie zadawać sobie tysiące bezsensownych pytań i brać winę na siebie zastanówcie się czy na pewno warto. Przypomnijcie sobie co odpowiedział wam wasz były na pytanie "DLACZEGO?" Jeśli powód był równie poważny jak te powyżej nawet nie zawracajcie sobie głowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz